+370 609 48002 Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

KUOMET REIKIA NUOSAVO BŪSTO

Būsto išperkamoji nuoma

N

Galingas ir kokybiškas automobilis teikia daugiau pasitikėjimo savimi. Jaukūs, pagal savitą stilių sukurti ir nuosavi namai suteikia gyvenimui daugiau komforto ir, be abejonės, didesnį stabilumą. Apskritai bet koks nekilnojamasis turtas laikomas puikia investicija, geresnės ateities perspektyva ar netgi saugumo rodikliu. Tačiau esminis klausimas – kaip tai įsigyti ir kaip rasti galimybių susimokėti už norimą nekilnojamąjį turtą. 

Simple Finance žino, kad planuojant įsigyti nekilnojamąjį turtą ne visuomet paprasta rasti būdų, kaip už jį atsiskaityti. Bet būtent tai žinodami pradėjome teikti finansavimą nekilnojamajam turtui įsigyti. Kad kiekvienas turėtų galimybę gyventi pilnavertiškiau ir įgyvendinti vieną iš pagrindinių gyvenimo tikslų – turėti nuosavą būstą.

Tai, kas svarbiausia apie Simple Finance teikiamą finansavimą būstui:

N

Būsto finansavimas, kurios metinės palūkanos nuo 6%

Savo klientams visuomet pateikiame tikslų pasiūlymą, su konkrečiomis metinėmis palūkanomis, kad nekiltų jokių nesusipratimų ar nesklandumų. Pateikę užklausą dėl būsto finansavimo, labai greitai žinosite, kokiomis sąlygomis galėsite ją gauti.

N

Trukmė iki 30 metų

Klientas pagal savo galimybes gali rinktis, kuriam laikui norėtų gauti finansavimą būstui įsigyti. Toks pasirinkimas priklauso ne tik nuo kliento finansinių galimybių, bet ir nuo nekilnojamojo turto vertės.

N

Finansavimas būstui įsigyti išduodamas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims dirbantiems su individualia veikla ar netgi dirbantiems užsienyje.

Net jei nedirbate pagal neterminuotą darbo sutartį, turite galimybę įsigyti nuosavą būstą ar kitą reikalingą nekilnojamąjį turtą. Simple Finance užtikrina tai!

Paprasčiau nebūna

Kaip vyksta būsto finansavimas?

N

Finansuojama suma – iki 85 proc.

Tai reiškia, kad 15% nuo turto pirkimo kainos privalote turėti nuosavų lėšų.

N

Pasiūlymas atsiunčiamas per 1 darbo dieną

Būsto finansavimas be jokių neigiamų emocijų, nereikalingai eikvojamų nervų ir patiriamo streso – pateikus paraišką, per dieną jau žinosite, ką Jums gali pasiūlyti Simple Finance.

N

Finansuojame naujos statybos projektus nekilnojamajam turtui statyti, rekonstruoti, statybos darbams užbaigti.

Tai suteikia tik dar didesnes galimybes sėkmingai įgyvendinti savo svajones ir ilgai kurtus tikslus. Ir tokiomis galimybėmis sunku nepasinaudoti!

 

1

Užpildykite paraišką dėl būsto finansavimo

Tai užtruks tik keletą minučių, nes viskas, ką turėsite mums pateikti – tai tik asmens duomenys, banko sąskaita ir informacija apie planuojamą įsigyti būstą (ar kitos rūšies nekilnojamąjį turtą).

2

Gaukite Simple Finance pasiūlymą

Pasiūlymą pateiksime operatyviai – per 1 darbo dieną. Palūkanos nuo 6 proc. ir kiekvieną atvejį vertiname individualiai, tokiu būdu tik dar labiau padidindami palankaus finansavimo galimybę! Visuomet stengiamės pasiūlyti tai, kas mūsų klientui būtų geriausia.

3

Sudarykite būsto išperkamosios nuomos sutartį

Suteikiame galimybę pasirašyti ilgalaikę būsto išperkamosios nuomos sutartį net iki 30 metų laikotarpiui. Bet galimybėms leidžiant, finansavimą nekilnojamajam turtui leidžiama imti ir trumpesniam laikotarpiui (tik tokiu atveju dažniausiai didėja mėnesio įmokos).

4

Atsiskaitymas su pardavėju

Pinigų pervedimas pardavėjui į nurodytą sąskaitą. Klientui tai nekelia jokių rūpesčių.

5

Paskutinis žingsnis – persikelkite į savo naujus namus

Sveikiname – žengėte labai svarbų gyvenimo žingsnį ir įsigijote naują būstą. Gyvenkite maloniais rūpesčiais – nuosavo būsto įrengimu bei kūrimu, o ne paskolų formalumais!

Kas gali kreiptis?

 • Fiziniai asmenys nuo 20 metų (gaunantys reguliarias ir legalias pajamas Lietuvoje)
 • Juridiniai asmenys
 • Lietuvos piliečiai arba asmenys, turintys leidimą gyventi Lietuvoje

Sutarties sąlygos

 • Ilgas išperkamosios nuomos laikotarpis – iki 30 metų (priklauso nuo kliento galimybių)
 • Mažos palūkanos – nuo 6%
 • Finansuojama 85% turto vertės
 • Greitas ir paprastas finansavimas 
 • Sklandus ir operatyvus formalumų įteisinimas

Papildomos sąlygos

 • Pasas arba ID kortelė
 • Deklaruota gyvenamoji vieta

Privalumai

 • Lankstus kliento vertinimo procesas
 • Lengvas ir greitas sutarties pasirašymas
 • Jokių užslėptų mokesčių – iškart žinosite už ką ir kiek kas mėnesį turėsite sumokėti
 • Patrauklios sąlygos kiekvienam
 • Aiškios ir išsamios konsultacijos, nusprendus pasinaudoti finansavimu nekilnojamajam turtui
 • Sėkmingas bendradarbiavimas, atsižvelgiant į kliento poreikius

Į ką atkreipti dėmesį nusprendus pasinaudoti būsto išperkamąja nuoma?

  • Į savo finansines galimybes. Nekilnojamojo turto įsigijimas – rimtas ir gana didelis finansinis įsipareigojimas, kuris gali padaryti nemenką įtaką Jūsų gyvenimo kokybei. Todėl įvertinkite tai iš anksto.
  • Finansavimo grąžinimo terminą. Nuo jo priklausys, kokio dydžio įmokas reikės atlikti kiekvieną mėnesį. Simple Finance visuomet atsižvelgia į kliento norus – per kokį terminą norima grąžinti gauta finansavimą (maksimalus laikotarpis – 30 metų).
  • Būsto finansavimo dydį. Svarbu įvertinti ne tik perkamo nekilnojamojo turto (objekto) vertės dydį (sumą), bet ir palūkanas. Šiuo klausimu patarti ir pakonsultuoti visada gali Simple Finance atstovai.

Be abejonės, nekilnojamasis turtas priskiriamas brangiam pirkiniui, kurį išties nėra paprasta įsigyti naudojantis vien savo finansiniais resursais ar sukauptomis santaupomis. O kur dar galimybė formalumų… Tačiau nėra padėties be išeities – Simple Finance gali padėti Jums įsigyti ne tik nuosavą būstą, bet ir bet kokį kitą nekilnojamąjį turtą. 

Būsto išperkamoji nuoma – tai, kas leidžia gyventi pilnavertiškiau ir komfortiškiau.

Atnaujinta redagavo Administracija

Pakeisti mokėjimo planą

We recommend you check the details of Pricing Plans before changing. Spausti čiaEUR30 dienos (-ų)Mokėti už skelbimą0 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas25 regular & 3 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas50 regular & 5 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas75 regular & 7 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas100 regular & 10 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Mokėti už skelbimą0 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas5 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas10 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas15 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas20 regular & 0 paryškinti skelbimai


Mūsų internetinėje svetainėje naudojami slapukai, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas svetainės darbas. Ar sutinkate su mūsų slapukų naudojimo taisyklėmis? Privatumo politika