+370 609 48002 Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Automobilių 

Išperkamoji nuoma

N

Trokštate savo gyvenimui suteikti daugiau laisvės? Vertinate saugumą ir komfortą, kuomet bet kada galite patogiai nuvykti į reikiamą vietą, greitai pasiekti darbovietę ar namus? Mėgstate planuoti ir norite sutaupyti daugiau savo laiko? O gal Jūsų darbas neįsivaizduojamas be automobilio, kuris padeda greitai bei sėkmingai įvykdyti visas kasdienes užduotis? Užsukote ten, kur reikia, nes mes galime Jums padėti ir išpildyti šiuos norus, suteikdami galimybę per sutartą laikotarpį, vienodomis dalimis, sumokėti visą automobilio kainą.

Išperkamoji automobilių nuoma – tai, kas gyvenimą paverčia lengvesniu ir paprastesniu. Tai, kas neapsunkindamas kasdienybės ir neužkraudamas didelės finansinės naštos leidžia kasdien vairuoti savo mėgstamą (o gal net svajonių) automobilį ir mėgautis komfortiškomis kelionėmis.

N

Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR

N

Mes jį įsigysime ir Jums išnuomosime

Kaip vyksta automobilių išperkamoji nuoma?

N

Automobilių išperkamoji nuoma net iki 60 mėnesių!

N

Automobilį vairuokite jau tą pačią dieną

1

Išsirinkite norimą automobilį

Jūs galite išsirinkti bet kurį Jums patikusį naudotą ar naują automobilį.

2

Užpildykite
išperkamosios nuomos  paraišką

Tai užtruks tik keletą minučių, nes viskas, ką turėsite mums pateikti – tai tik asmens ir automobilio duomenis. Išperkamoji automobilių nuoma be jokių biurokratinių procedūrų ir daugybės laiko, sugaišto pildant įvairių rūšių dokumentus.

3

Gaukite Simple Finance pasiūlymą

Išperkamoji nuoma automobiliui nėra sudėtingas procesas. Pasiūlymą pateiksime operatyviai – per 1 valandą po paraiškos pateikimo. Mes visuomet stengiamės pasiūlyti tai, kas mūsų klientui būtų geriausia.

4

Sudarykite išperkamosios nuomos sutartį

Suteikiame galimybę pasirašyti ilgalaikę išperkamosios nuomos automobiliui sutartį Jums patogiam terminui, t. y. nuo 6 iki 60 mėnesių.

5

Užregistruokite automobilį Simple Finance vardu

Automobilis registruojamas Simple Finance vardu, o Jūs tampate automobilio valdytoju. Pasibaigus nuomos sutarčiai, automobilis perregistruojamas Jūsų vardu.

6

Vairuokite savo naują automobilį!

Automobilį galėsite vairuoti iš karto po registracijos ir išperkamosios sutarties pasirašymo. Garantuojame, kad savo klientų nevaržome jokiomis papildomomis sąlygomis ar apribojimais.

Kas gali kreiptis?

 • Fiziniai asmenys nuo 18 metų (gaunantys reguliarias ir legalias pajamas Lietuvoje)
 • Juridiniai asmenys
 • Lietuvos piliečiai arba asmenys, turintys leidimą gyventi Lietuvoje

Papildomos sąlygos

 • Pasas arba ID kortelė
 • Banko sąskaitos numeris
 • Automobilio dokumentai
 • Deklaruota gyvenamoji vieta

Privalumai

 • Lankstus kliento vertinimo (kredito istorijos ir gaunamų pajamų) procesas
 • Automobilio amžius, markė, modelis – pagal Jūsų norus ir poreikius!
 • Lengvas ir greitas sutarties pasirašymas
 • Jokių užslėptų mokesčių – iškart žinosite už ką ir kiek kas mėnesį turėsite sumokėti
 • Patikima automobilių išperkamoji nuoma -patrauklios sąlygos kiekvienam
 • Palūkanos mažesnės, nei vartojimo kreditų

Išperkamosios nuomos sutarties sąlygos

 • Paskola automobiliui nuo 500 EUR automobiliui pagal Jūsų poreikius ir norus.
 • Autolizingo terminas iki 60 mėn. (optimaliausia išperkamosios automobilių nuomos trukmė – 3-5 metai).
 • Išankstinis grąžinimas – NEMOKAMAS. Tai reiškia, kad turėdami galimybę atsiskaityti už automobilį galėsite anksčiau.
 • Neprivalomas KASKO draudimas (tačiau jį pasirinkus, draudimo įmokas galima išskaidyti dalimis, kad Jūsų išperkamosios automobilio nuomos mokestis būtų kuo tinkamesnis Jums).
 • Bet koks automobilio amžius, markė ir modelis – viskas priklauso nuo individualaus Jūsų pasirinkimo.
 • Nereikia jokio užstato – norint galima sumokėti tik pradinį įnašą.
 • Itin greitai ir sklandžiai tvarkomi visi formalumai – išperkamoji paskola automobiliui išduodama paprastai

Išperkamoji nuoma automobiliui – ką svarbu įvertinti?

Laikotarpį kuriam bus suteikta automobilių išperkamoji nuoma. Jūs galite sudaryti sutartį Jums patogiu terminu – nuo puses metų iki penkerių metų (t. y. 6–60 mėnesiams pasirinktinai), o Simple Finance įsipareigoja gerbti Jūsų sprendimą ir netaikyti jokių apribojimų dėl automobilio amžiaus ar kainos.

 • Reikalavimus pradiniam įnašui. Pasirašydami automobilio išperkamosios nuomos sutartį Jums yra reikalingas 20% pradinis įnašas.
 • Palūkanas – permoką, kurią reikės sumokėti perkant automobilį. Geriausia, kai palūkanos ir jų dydis skaičiuojamos pinigine išraiška (o ne procentais). Simple Finance stengiasi išvengti bet kokių nesusipratimų ar nemalonių staigmenų, todėl visuomet gausite tikslius skaičiavimus. Mūsų išperkamoji nuoma automobiliui – skaidrus procesas.

Išperkamoji automobilių nuoma tampa vis populiaresne, paklausesne ir reikalingesne paslauga. Jomis ir jų patraukliomis sąlygomis renkasi naudotis tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Kodėl? Todėl, kad bet kokio amžiaus (tiek naujas, tiek naudotas), bet kokios markės ar modelio automobilis labai greitai gali tapti nuosavu. 

Pasinaudojus patraukliomis išperkamosios automobilių nuomos sąlygomis, patikimas ir kokybiškas automobilis bus malonus Jūsų kasdienių kelionių palydovas. Tad nedvejodami rinkitės norimą automobilį ir susisiekite su mumis, kad gautumėte išsamią konsultaciją ar konkretų pasiūlymą bei išsirinkite tinkamiausią finansavimo būdą automobiliui.

Atnaujinta redagavo Administracija

Pakeisti mokėjimo planą

We recommend you check the details of Pricing Plans before changing. Spausti čiaEUR30 dienos (-ų)Mokėti už skelbimą0 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas25 regular & 3 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas50 regular & 5 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas75 regular & 7 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas100 regular & 10 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Mokėti už skelbimą0 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas5 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas10 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas15 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas20 regular & 0 paryškinti skelbimai


Mūsų internetinėje svetainėje naudojami slapukai, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas svetainės darbas. Ar sutinkate su mūsų slapukų naudojimo taisyklėmis? Privatumo politika