+370 609 48002 Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

KUOMET GREITAI REIKIA PINIGŲ

Skolinimasis už automobilį

N

Ar šiuo metu ieškote sprendimo, kaip greitai gauti pinigų? Ar tam tikri įvykiai verčia Jus ieškoti išeičių, pagerinančių finansinę padėtį? Mes turime ką pasiūlyti. Viena iš efektyviausių ir itin populiarių išeičių – mūsų siūlomas finansavimas už automobilį, t. y. įkeitus automobilį ir jo nuosavybės teisę perdavus Simple Finance, pinigai labai greitai pervedami į asmens banko sąskaitą. Tik nereikia nusiminti, nes automobiliu ir toliau galėsite nevaržomai naudotis.

Šiek tiek paprasčiau apie visą finansavimo už automobilį procedūrą – automobilis parduodamas kreditoriui, šis suteikia finansavimą (perveda pinigus į asmens sąskaitą) ir automobilį išnuomoja jo savininkui su teise per tam tikrą laikotarpį automobilį visiškai išsipirkti.

N

Skolinimasis už Jūsų automobilį, motociklą ar kitą transporto priemonę

N

Skolinimosi suma - iki 100 proc. Jūsų automobilio vertės

N

Skolinimosi sutartis - per 1 valandą!

N

Ir toliau vairuokite savo automobilį!

Paprasčiau nebūna

Kaip viskas vyksta?

1

Užpildykite paraišką

Tai užtruks tik keletą minučių, nes viskas, ką turėsite mums pateikti – tai tik Jūsų asmens duomenys, banko sąskaita ir automobilio dokumentai. Jokių nereikalingų biurokratinių procedūrų ir daugybės laiko, sugaišto pildant įvairių rūšių dokumentus.

2

Gaukite Simple Finance pasiūlymą

Pasiūlymą pateiksime operatyviai – per 1 valandą po paraiškos pateikimo. Visuomet stengiamės pasiūlyti tai, kas mūsų klientui būtų geriausia.

3

Sudarykite finansavimo sutartį

Suteikiame galimybę pasirašyti ilgalaikę finansavimo sutartį, Jums patogiam terminui, t. y. nuo 6 iki 60 mėnesių.

4

Užregistruokite automobilį Simple Finance vardu

Jūsų turimas automobilis registruojamas Simple Finance vardu, o Jūs liekate automobilio valdytoju. Sumokėjus skolą, jis vėl perregistruojamas Jūsų vardu.

5

Gaukite pinigus į savo banko sąskaitą

Pinigai iš karto – dar tą pačią dieną – pervedami į Jūsų banko sąskaitą ir Jūs iš karto galite pradėti jais naudotis.

6

Vairuokite savo automobilį ir toliau!

Garantuojame, kad savo klientų nevaržome jokiomis papildomomis sąlygomis ar apribojimais, tad savo automobiliu galėsite naudotis ir toliau.

Kas gali kreiptis?

 • Fiziniai asmenys nuo 18 metų (gaunantys reguliarias ir legalias pajamas Lietuvoje)
 • Juridiniai asmenys
 • Lietuvos piliečiai arba asmenys, turintys leidimą gyventi Lietuvoje

Papildomos sąlygos

 • Pasas arba ID kortelė
 • Banko sąskaitos numeris
 • Automobilio dokumentai
 • Deklaruota gyvenamoji vieta

Privalumai

 • Lankstus kliento vertinimo (kredito istorijos ir gaunamų pajamų) procesas
 • Automobilio amžius, markė, modelis – pagal Jūsų norus ir poreikius!
 • Lengvas ir greitas sutarties pasirašymas
 • Jokių užslėptų mokesčių – iškart žinosite už ką ir kiek kas mėnesį turėsite sumokėti
 • Patrauklios sąlygos kiekvienam
 • Palūkanos mažesnės, nei vartojimo kreditų

Sutarties sąlygos

 • Finansavimas nuo 500 EUR 
 • Skolinimosi terminas iki 60 mėn – finansavimą galima gauti Jūsų norimam (ilgesniam) terminui, o pinigus gauti iškart
 • Sudaromas grafikas, pagal kurį turėsite atlikti įmokas. Patrauklu tai, kad įmokos dieną galite pasirinkti pagal atlyginimo dieną
 • Išankstinis skolos grąžinimas – NEMOKAMAS. Tai reiškia, kad turėdami galimybę atsiskaityti už automobilį, galėsite tai padaryti anksčiau.
 • Neprivalomas KASKO draudimas.
 • Neprivalomas gyvybės draudimas.
 • Itin greitai ir sklandžiai tvarkomi visi skolinimosi už automobilį dokumentai ir kiti formalumai – kad Simple Finance klientas nesukauptų jokių neigiamų patirčių. Beje, dokumentus galima sutvarkyti ir nuotoliniu būdu.

Kuo klientams patraukliausia mūsų skolinimosi už automobilį paslauga? Gavę finansavimą, Jūs ir toliau galėsite naudotis savo automobiliu!

Ką svarbu įvertinti planuojant skolintis už automobilį?

 • Savo poreikių ir finansinių galimybių dermę. Pasvarstykite, ar skolinimasis už automobilį yra tinkamas sprendimas ir ar esate pasirengę kas mėnesį mokėti nurodytas įmokas. Tinkamai ir laiku vykdomi finansiniai įsipareigojimai – puikios kredito istorijos garantas, galintis praversti ir ateityje.
 • Sutarties sąlygas. Visuomet naudinga atidžiai perskaityti sutarties sąlygas ir aptarti jas su Simple Finance atstovu. Klientai jaučiasi saugiau, kai prieš pasirašydami sutartį, išsiaiškina visą juos dominančią paskolos informaciją. Nebūkite išimtis.
 • Įmonės, suteikiančios finansavimą, patikimumą ir gerą reputaciją. Užtikriname, kad Simple Finance – tai, kas nepaliks nežinioje ir visuomet pakonsultuos bei patars. Sklandus ir efektyvus bendradarbiavimas – sėkmingo sandorio esmė.

Tad norint gauti finansavimą už automobilį, verta rinktis Simple Finance. Toks variantas dažniausiai pasirenkamas ir mėgstamas dėl kelių reikšmingų privalumų: itin aiškių finansavimų sąlygų, greitai (dar tą pačią dieną) pervedamų pinigų bei galimybės ir toliau naudotis savo automobiliu. Reikalavimai, kuriuos turėtumėte atitikti – būti dirbantis asmuo ir neturėti prikaupęs finansinių įsipareigojimų, viršijančių 40 proc. gaunamų pajamų.

Jei turite klausimų, juos visada galite užduoti Simple Finance ir nedelsiant gauti ne tik rūpimus atsakymus, bet ir finansavimą, atitinkantį visą automobilio vertę!

Atnaujinta redagavo Administracija

Pakeisti mokėjimo planą

We recommend you check the details of Pricing Plans before changing. Spausti čiaEUR30 dienos (-ų)Mokėti už skelbimą0 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas25 regular & 3 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas50 regular & 5 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas75 regular & 7 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas100 regular & 10 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Mokėti už skelbimą0 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas5 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas10 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas15 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas20 regular & 0 paryškinti skelbimai


Mūsų internetinėje svetainėje naudojami slapukai, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas svetainės darbas. Ar sutinkate su mūsų slapukų naudojimo taisyklėmis? Privatumo politika