+370 609 48002 Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Rent2Buy

NEŠVAISTYKITE PINIGŲ BŪSTO NUOMAI, ĮSIKURKITE NUOSAVUOSE NAMUOSE JAU ŠIANDIEN

Vis kirbantis klausimas – nuomoti ar pirkti nuosavą gyvenamąjį būstą – jau tapo kasdiene mįsle? Mes galime padėti greitai ją įminti. Ir pasistengti, kad atsakymas būtų kuo patrauklesnis Jums.

Suprantame, kad nuomos paslaugoms vis brangstant, individualius poreikius atitinkančių būstų pasiūlai mažėjant ir metams nenumaldomai bėgant natūralu norėti savų namų – skoningai ir jaukiai kurtų su meile bei atsidavimu… Pastebime, kad daugumai, ypač jaunų žmonių ( ar šeimų ), atrodo, jog tai tik svajonė, kuri šiandien yra sunkiai pasiekiama. Bet! Esame mes, kurie pasirengę Jums padėti šią svajonę išpildyti jau dabar ir visai nesudėtingomis sąlygomis – suteikdami išperkamosios nuomos ( angl. Rent to Buy ) paslaugą.

Trumpai, ką būtina žinoti apie išperkamąją nuomą?

Paaiškinsime, kuo išperkamoji nuoma kitokia nei įprastinė būsto nuoma ir pateiksime trumpus ir aiškius atsakymus į svarbiausius klausimus.

N

Kas yra išperkamoji nuoma ( angl. Rent to Buy )?

Tai galimybė įsigyti nuosavą būstą tiems, kuriems būsto paskolos nesuteikia bankas ( arba suteikia ją siūlydami itin nepalankias sąlygas – su labai didelėmis palūkanomis ir kitais reikalavimais ). Kitaip tariant, išperkamoji nuoma – tai tam tikrą laikotarpį kas mėnesį mokama sutarta įmoka, kol padengiama visa būsto kaina.

N

Ar lengva surasti išperkamosios nuomos pasiūlymų?

Ne, nes tai gana nauja paslauga Lietuvoje, kurią siūlo vos keli nekilnojamojo turto vystytojai, kelios kompanijos. O tokių, kurie leidžia rinktis būstą iš visų rinkoje esančių būstų, dar mažiau. Tad jei radote Jums patinkantį būsto variantą, nereikėtų ilgai delsti ir pravartu paskubėti kreiptis į tuos, kurie pasiūlys Jums geriausias sutarties sąlygas. Mes pasirengę suteikti išperkamosios nuomos paslaugą su patraukliomis sąlygomis kiekvienam ir suteikti galimybę pasirinkti tai, kas iš tiesų patinka.

Paprasčiau nebūna

Kaip viskas vyksta?

1

Išsirinkite savo svajonių būstą

Būtinai išanalizuokite savo poreikius, kasdienius įpročius, gyvenimo būdą ir rinkitės tokį būstą, į kurį kasdien norėtųsi sugrįžti. Mūsų privalumas – suteikiame galimybę rinktis iš visų rinkoje parduodamų būstų!

2

Palaukite, kol gausite mūsų pasiūlymą.

Galime patikinti, kad atsakymą visuomet stengiamės pateikti operatyviai, per nustatytus terminus.

3

Iki nurodyto termino mokėkite įmokas.

Galite pasirinkti Jums tinkamiausią laikotarpį ( maksimalus laikas – 30 metų ), kurio metu kas mėnesį turėsite sumokėti sutartą sumą ( įmokas ), kol bus sukaupta būsto vertė. Visa būsto kaina išskaidoma lygiomis dalimis visam išperkamosios nuomos laikotarpiui ir ji nesikeičia. Džiugi žinia – galite rinktis, ar mokėsite nuo išperkamosios nuomos sutarties pasirašymo, ar nuo tada, kai įsikelsite į būstą!

4

Per numatytą terminą ( kas mėnesį ) mokate įmokas, dengiančias būsto vertę. Panorėję, likusią sumą galite pasiskolinti iš banko.

Pastaruoju atveju pasirinktame banke pasirašoma būsto pirkimo – pardavimo sutartis. Šiuo klausimu mūsų patarimas tėra vienas – rinkitės tą banką, kuris siūlo geriausią paskolos variantą, netapsiantį Jums finansine našta.  

5

Gyvenkite ir džiaukitės komfortu savo naujuose namuose!

Pinigai iš karto – dar tą pačią dieną – pervedami į Jūsų banko sąskaitą ir Jūs iš karto galite pradėti jais naudotis.

Kol naudositės išperkamąja nuoma, būsto nuosavybės teisė priklausys mums, tačiau vos turėsite galimybę jį išsipirkti – tereikės sumokėti likusią sumą ir sutvarkyti dokumentus pas notarą.

Be to, jei sumokėsite trijų mėnesių nuomos įmokų depozitą, likusias įmokas galėsite pradėti mokėti tik tada, kai bus baigtos namo statybos arba kai įsikelsite į savo naujuosius namus.

Klientai sako, kad išperkamoji nuoma – geriausias sprendimas tais atvejais, kai bankai nesuteikia norimos paskolos būstui arba suteikia ją itin nepalankiomis sąlygomis, iškeldami daugybę reikalavimų. Mes sakome, kad už būstą sumokėti galima kas mėnesį mokant fiksuotas nuomos įmokas, kol per nuomos laikotarpį sumokėtų įmokų suma bus lygi išsirinkto būsto kainai. Tai tarsi gyvenimas nemokamai – gyveni, moki išperkamąją nuomą, kuri vėliau tampa suma būstui įsigyti!

Kokios sutarties sąlygos?

 • Išperkamosios nuomos laikotarpis – iki 30 metų ( maksimalus ), bet yra galimybė rinktis ir trumpesnį išperkamosios nuomos terminą, tik tokiu atveju kas mėnesį atliekamos įmokos bus didesnės. Įvertinkite savo finansines galimybes ir atsakingai nuspręskite, koks laikotarpis geriausias ir tinkamiausias Jums.
 • Visą laiką mokamos fiksuoto ( nustatyto ) dydžio ir nekintančios įmokos – jokių nemalonių „staigmenų“, jokios baimės dėl kasmet pakilti galinčių palūkanų. Tai bene didžiausias išperkamosios nuomos privalumas.
 • Pasirašant išperkamosios nuomos sutartį iškart tereikia sumokėti nedidelę suma – 15 proc. būsto vertės.
 • Greitas ir paprastas išperkamosios nuomos sutarties pasirašymas.
 • Sklandus ir profesionalus visų formalumų įteisinimas.

Kas gali pasinaudoti išperkamosios nuomos paslauga?

 • Fiziniai asmenys nuo 20 metų
 • Lietuvos piliečiai arba asmenys, turintys leidimą gyventi Lietuvoje

Ką laimėsite pasinaudoję išperkamosios nuomos paslauga?

 • Galėsite greitai apsigyventi ir komfortiškai gyventi patinkančiuose naujuose namuose, kurių ilgus metus negalėjote įsigyti ( nes bankas nedavė būstui reikalingos sumos )
 • Gyvensite be baimės ir netikėtų „staigmenų“ – išperkamosios nuomos kaina per visą sutarties laikotarpį nesikeis ir nedidės
 • Nereikės vargti nuomojant būstą ir tuo pat metu stengiantis gauti paskolą banke
 • Galėsite pagal savo norus rinktis pageidaujamą būstą – tiek su daline, tiek su pilna apdaila ( pastarasis gali būti net ir su baldais bei visa reikalinga buitine technika ) – kad gyventi būtų galima pradėti jau šiandien!
 • Labai greitai galėsite susitvarkyti visus būsto įsigijimo ir išperkamosios nuomos sutarties sudarymo formalumus – tai užtruks vos kelias dienas.
 • Pasinaudoję išperkamąja nuoma, laimėsite laiko, kurio metu galėsite ieškoti būsto paskolą suteikti galinčio banko, derėtis su juo dėl būsto įsigijimo sąlygų ir neskubėdami atrasti tai, kas būtų geriausia Jums.
Išperkamosios nuomos paslauga – tai Jums ir dėl Jūsų sukurta paslauga, padedanti gyventi lengviau, paprasčiau ir komfortiškiau.
Ir vis dėlto… išperkamoji nuoma yra nuoma, tad sutartą laikotarpį pagyvenus išsirinktuose namuose, įvertinus jų kokybę ir gyvenimo komforto lygį, galėsite rinktis – ar norite būstą įsigyti paimdami paskolą iš banko, ar norite rinktis kitą būstą. Nuomos laikotarpiu ilgalaikių įsipareigojimų neturėsite ir sau patogiu metu galėsite priimti galutinį sprendimą dėl būsto įsigijimo ir / ar paskolos paėmimo iš banko.

Tad išperkamoji nuoma yra puikus sprendimas –

 • tiems, kurie nori gyventi čia ir dabar
 • tiems, kurie nemėgsta ar nenori ilgus metus taupyti
 • tiems, kurie nemėgsta gyventi nuomuojamuose namuose
 • tiems, kurie nori nuosavų namų ir
 • tiems, kurie iš gyvenimo pasiryžę imti viską, ką jis duoda geriausio – išperkamosios nuomos paslaugą ir visus jos privalumus

Ar po šių privalumų vis dar kyla abejonių dėl mūsų teikiamos paslaugos? Išperkamoji nuoma – tai lengviausias kelias nuo nuomos iki nuosavo būsto įsigijimo, t. y. nuoma, kuomet per tam tikrą laikotarpį galėsite nesunkiai sukaupti reikalingą sumą būstui įsigyti. Savo svajones gyventi naujuose namuose pradėkite pildyti šiandien. Juk pasitikėti tuo, kas patikima, visai nesunku.

Pakeisti mokėjimo planą

We recommend you check the details of Pricing Plans before changing. Spausti čiaEUR30 dienos (-ų)Mokėti už skelbimą0 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas25 regular & 3 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas50 regular & 5 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas75 regular & 7 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas100 regular & 10 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Mokėti už skelbimą0 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas5 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas10 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas15 regular & 0 paryškinti skelbimaiEUR30 dienos (-ų)Paketas20 regular & 0 paryškinti skelbimai


Mūsų internetinėje svetainėje naudojami slapukai, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas svetainės darbas. Ar sutinkate su mūsų slapukų naudojimo taisyklėmis? Privatumo politika